Novinky
Od Pardubického Cyklopointu v sobotu 14. května 2016 odstartovala zahajovací jízda Cyklopecek Pardubického kraje, která byla zařazena do seriálu Tour de Labe pro všechny, pořádaného Labskou stezkou Nymburk
Video bleskově sestřihal náš cyklo-kameraman, střihač a režisér Bohoušek Prouza z Oskořínka. Děkujeme.
více..

Příští Tour de Labe proběhne v souběhu s Cyklopeckami Pardubického kraje v sobotu 14.5.2016.

Původně plánovaná vícedenní Tour de Labe se z důvodu onemocnění hlavních aktérů odkládá na září a říjen viz kalendář akcí 2016

více..
JARNÍ Tour de Labe pro všechny 12.-17. květen 2016

Na květen jsme naplánovali jízdu Tour de Labe pro všechny na trase: Vrchlabí - Hradec Králové - Pardubice - Kolín - Nymburk - Čelákovice - Brandýs n.L. / Stará Boleslav - Mělník a dále podle Vltavy: Nelahozeves - Kralupy nad Vltavou - Praha.
více..
Hradubická Tour de Labe se konala na propagaci stavby Hradubické stezky a nové mapy ALTERNATIVNÍCH TRAS MEZI HRADCEM KRÁLOVÉ A PARDUBICEMI. kterou i obdrželi všichni její účastníci.


více..
Informace o akci v Novinkách na

http://www.labskastezka.cz/cz/novinky/nvi-414-13.9.-hradubicka-tour-de-labe-a-mesto-na-kolech/
více..
Na rok 2014 připravujeme opět zajímavý program. Termíny jsou již uvedeny v kalendáři akcí 2014 na www.labskastezka.cz
více..

Zobrazit všechny novinky
Hledáme spolupracovníky

LABSKÁ STEZKA o.s. HLEDÁ SPOLUPRACOVNÍKY

z Polabí, z krajských měst na Labi, z Nymburska nebo odkudkoliv
náplň práce: práce s mapami, PC, grafika, organizační práce, administrativa, web, pořadatelství, jednání s partnery apod.

INFORMACE NA 777 55 66 90, nebo email: info@labskastezka.cz

Časopis Cykloturistika

Tour de Labe

Tour de Labe v časopise CyklistikaMezinárodní cyklojízdy, která se koná v rámci akce Týdne na kole 2009 podél Labské stezky, se můžete zůčastnit mezi 26. květnem až 3. červnem 2009. Od pramene Labe po metropoli Saska - Drážďany lze urazit 450 kilometrů. Tato akce bude zahájena slavnostní prezentací na národní cyklokonferenci o cyklistice a cykloturistice ve Špindlerově mlýně v Harmony hotel 25.5.2009 večer. Samotná jízda začne 26.5. ráno výstupem k prameni Labe v Krkonoších. Během cyklojízdy můžete společně s ostatními účastníky navštívit národní parky ( Krkonoše, České a Saské Švýcarsko), středověká historická města ( Nymburk, Mělník, Litoměřice a další ), lázně ( Poděbrady, Toušeň, Bad Schandau ), krajské metropole ( Hradec Králové, Pardubice, Ústí nad Labem) a mnohé historické a industriální památky podél jedné z nejmajestátnějších řek Evropy. Mezi hlavní atrakce cyklojízdy bude patřit projížďka České brány ( Porta Bohemica ) a ochutnávky výborných vín zrajících na labských svazích. Společný program lze zakončit cykloprohlídkou Drážďan. Pro účastníky této cyklojízdy pořadatelé zajišťují ubytování, vstupy do turistických atrakcí, průvodce stejně jako přepravu zavazadel během jízdy a základní servis jízdních kol. Můžete se zůčastnit celé jízdy po Drážďanech, nebo jen krátké jednodenní či víkendové projížďky v úseku, který si sami vyberete.