Novinky
Od Pardubického Cyklopointu v sobotu 14. května 2016 odstartovala zahajovací jízda Cyklopecek Pardubického kraje, která byla zařazena do seriálu Tour de Labe pro všechny, pořádaného Labskou stezkou Nymburk
Video bleskově sestřihal náš cyklo-kameraman, střihač a režisér Bohoušek Prouza z Oskořínka. Děkujeme.
více..

Příští Tour de Labe proběhne v souběhu s Cyklopeckami Pardubického kraje v sobotu 14.5.2016.

Původně plánovaná vícedenní Tour de Labe se z důvodu onemocnění hlavních aktérů odkládá na září a říjen viz kalendář akcí 2016

více..
JARNÍ Tour de Labe pro všechny 12.-17. květen 2016

Na květen jsme naplánovali jízdu Tour de Labe pro všechny na trase: Vrchlabí - Hradec Králové - Pardubice - Kolín - Nymburk - Čelákovice - Brandýs n.L. / Stará Boleslav - Mělník a dále podle Vltavy: Nelahozeves - Kralupy nad Vltavou - Praha.
více..
Hradubická Tour de Labe se konala na propagaci stavby Hradubické stezky a nové mapy ALTERNATIVNÍCH TRAS MEZI HRADCEM KRÁLOVÉ A PARDUBICEMI. kterou i obdrželi všichni její účastníci.


více..
Informace o akci v Novinkách na

http://www.labskastezka.cz/cz/novinky/nvi-414-13.9.-hradubicka-tour-de-labe-a-mesto-na-kolech/
více..
Na rok 2014 připravujeme opět zajímavý program. Termíny jsou již uvedeny v kalendáři akcí 2014 na www.labskastezka.cz
více..

Zobrazit všechny novinky
Hledáme spolupracovníky

LABSKÁ STEZKA o.s. HLEDÁ SPOLUPRACOVNÍKY

z Polabí, z krajských měst na Labi, z Nymburska nebo odkudkoliv
náplň práce: práce s mapami, PC, grafika, organizační práce, administrativa, web, pořadatelství, jednání s partnery apod.

INFORMACE NA 777 55 66 90, nebo email: info@labskastezka.cz

Tour de Labe EXPRESS 2014

přidáno dne: 25. 8. 2014

TdL EXPRESS 2014 je plánovaná na 28. a 29. srpna 2014.

Tour de Labe EXPRESS 2014 bude spojena s pokusem o další rekord jízd Tour de Labe.

Tím bude projetí Labské cyklotrasy ve dvou dnech.

Výškový profil cyklotrasy: Letos se pojede první den z hřebenů Krkonoš (1380 m n. m.) do Nymburka (180 m n.m.) a druhý den z Nymburka na nejnižší bod naší republiky (115 m n. m.), kde řeka Labe opouští ČR.

Účastníci cyklojízdy s doprovodem dorazí do Krkonoš už ve středu navečer . Ve čtvrtek ráno vystartují od Labské boudy dva cyklisté: předseda správní rady o.p.s. Labská stezka Nymburk Jan Chrtek a Petr Kunc rovněž z Nymburka. Pojedou po cyklotrasách KRNAP č. 13, 12, 11 a 10 do Vrchlabí.

Dále z Vrchlabí do Nymburka pojedou po cyklotrase KČT č. 2. Z Nymburka budou pokračovat přes Kersko střídavě po silnicích 3. třídy a po cyklotrase KČT č. 0019 do Kostelce nad Labem a odtud po cyklotrase KČT č. 2 do Hřenska.

Celá trasa a její parametry, průjezdy, časy, kilometry budou zaznamenány opět elektronicky.

Jan Chrtek již loni na podzim projel trasu Nymburk - Drážďany po cyklotrasách KČT č. 0019 a č. 2 v délce 231 km na kole FIXIE, tzn. s jedním převodem za 9 hodin 20 minut, čímž položil jeden z několika rekordů cyklojízd Tour de Labe.

TdL EXPRESS 2014