Novinky
Od Pardubického Cyklopointu v sobotu 14. května 2016 odstartovala zahajovací jízda Cyklopecek Pardubického kraje, která byla zařazena do seriálu Tour de Labe pro všechny, pořádaného Labskou stezkou Nymburk
Video bleskově sestřihal náš cyklo-kameraman, střihač a režisér Bohoušek Prouza z Oskořínka. Děkujeme.
více..

Příští Tour de Labe proběhne v souběhu s Cyklopeckami Pardubického kraje v sobotu 14.5.2016.

Původně plánovaná vícedenní Tour de Labe se z důvodu onemocnění hlavních aktérů odkládá na září a říjen viz  kalendář akcí 2016

více..
JARNÍ Tour de Labe pro všechny 12.-17. květen 2016 

Na květen jsme naplánovali jízdu Tour de Labe pro všechny na trase: Vrchlabí - Hradec Králové - Pardubice - Kolín - Nymburk - Čelákovice - Brandýs n.L. / Stará Boleslav - Mělník a dále podle Vltavy: Nelahozeves - Kralupy nad Vltavou - Praha.
více..
Hradubická Tour de Labe se konala na propagaci stavby Hradubické stezky a nové mapy ALTERNATIVNÍCH TRAS MEZI HRADCEM KRÁLOVÉ A PARDUBICEMI. kterou i obdrželi všichni její účastníci.


více..
Informace o akci v Novinkách na

http://www.labskastezka.cz/cz/novinky/nvi-414-13.9.-hradubicka-tour-de-labe-a-mesto-na-kolech/
více..
Na rok 2014 připravujeme opět zajímavý program. Termíny jsou již uvedeny v kalendáři akcí 2014 na www.labskastezka.cz
více..

Zobrazit všechny novinky
Hledáme spolupracovníky

LABSKÁ STEZKA o.s. HLEDÁ SPOLUPRACOVNÍKY

z Polabí, z krajských měst na Labi, z Nymburska nebo odkudkoliv
náplň práce: práce s mapami, PC, grafika, organizační práce, administrativa, web, pořadatelství, jednání s partnery apod.

INFORMACE NA 777 55 66 90, nebo email: info@labskastezka.cz

Červnová Tour de Labe pro všechny

Nepříznivé deštivé počasí narušilo plány Labské stezky a tak byl červnový program redukován na odpolední páteční projížďku po nové cykostezce Hradec Králové - Smiřice - Kuks, a akce se účastnil i Roman Musil.  Tato akce se konala s PODPOROU MĚSTA HRADEC KRÁLOVÉ.

TdL HK - Kuks 2013

Víte kdo je Roman Musil ?

Spastik, cyklista a atlet žijící u Labe v Nymburce, dosáhl mnoha sportovních úspěchů.

Od konce devadesátých let začal Roman Musil sbírat tituly cyklistického mistra světa i Evropy, stejně jako na atletických mistrovstvích, kde ve vrhu koulí a oštěpem získal rovněž tituly mistra světa i Evropy. V Sydney dokázal získat zlato za vrh koulí a oštěpem. V disku byl stříbrný a za cyklistické disciplíny dosáhl jednu zlatou a jednu bronzovou. Na olympiádě v Aténách získal zlato ve vrhu koulí.

info video ČT o RomanuMusilovi + chat s Romanem Musilem