Novinky
Od Pardubického Cyklopointu v sobotu 14. května 2016 odstartovala zahajovací jízda Cyklopecek Pardubického kraje, která byla zařazena do seriálu Tour de Labe pro všechny, pořádaného Labskou stezkou Nymburk
Video bleskově sestřihal náš cyklo-kameraman, střihač a režisér Bohoušek Prouza z Oskořínka. Děkujeme.
více..

Příští Tour de Labe proběhne v souběhu s Cyklopeckami Pardubického kraje v sobotu 14.5.2016.

Původně plánovaná vícedenní Tour de Labe se z důvodu onemocnění hlavních aktérů odkládá na září a říjen viz  kalendář akcí 2016

více..
JARNÍ Tour de Labe pro všechny 12.-17. květen 2016 

Na květen jsme naplánovali jízdu Tour de Labe pro všechny na trase: Vrchlabí - Hradec Králové - Pardubice - Kolín - Nymburk - Čelákovice - Brandýs n.L. / Stará Boleslav - Mělník a dále podle Vltavy: Nelahozeves - Kralupy nad Vltavou - Praha.
více..
Hradubická Tour de Labe se konala na propagaci stavby Hradubické stezky a nové mapy ALTERNATIVNÍCH TRAS MEZI HRADCEM KRÁLOVÉ A PARDUBICEMI. kterou i obdrželi všichni její účastníci.


více..
Informace o akci v Novinkách na

http://www.labskastezka.cz/cz/novinky/nvi-414-13.9.-hradubicka-tour-de-labe-a-mesto-na-kolech/
více..
Na rok 2014 připravujeme opět zajímavý program. Termíny jsou již uvedeny v kalendáři akcí 2014 na www.labskastezka.cz
více..

Zobrazit všechny novinky
Hledáme spolupracovníky

LABSKÁ STEZKA o.s. HLEDÁ SPOLUPRACOVNÍKY

z Polabí, z krajských měst na Labi, z Nymburska nebo odkudkoliv
náplň práce: práce s mapami, PC, grafika, organizační práce, administrativa, web, pořadatelství, jednání s partnery apod.

INFORMACE NA 777 55 66 90, nebo email: info@labskastezka.cz

Tour de Labe pro všechny 2014

přidáno dne: 28. 12. 2013

Na rok 2014 připravujeme opět zajímavý program. Termíny jsou již uvedeny v kalendáři akcí 2014 na www.labskastezka.cz
Tour de Labe pro všechny 2014 bude tradičně o mapování bariér a jejich překonávání. Tentokrát se zaměříme na úseky s hotovými cyklostezkami, vynecháme úseky po silnicích i polní cesty. Prověříme použitelnost cyklostezek pro handicapované a také služby bez bariér.
Fotograficky a filmově budeme vše opět dokumentovat. Zviditelníme ale i dobré příklady z praxe, nové lávky bez bariér (Čelákovice, Kárané) a nové možnosti služeb a ubytování přístupného pro vozíčkáře (Pardubice).
Labská stezka bez bariér je modelovým případem sociální turistiky a turistiky pro všechny. Cesty bez bariér poslouží nejen vozíčkářům ale i rodinám s dětmi, seniorům, hůře pohyblivým občanům.
 
Na další období připravujeme Tour de Labe v podobě "balíčků" s tématicky zaměřeným programem, Tour de Labe wellness, Tour de Labe BIER. Sledujte průběžné aktualizace. Předběžný zájem o účast hlaste ihned.